ul. Adama Mickiewicza 7/23, Białystok +48 85 743 68 56 biuro@forum-mleczarskie.org

RUSZYŁA NOWA STRONA XVI FORUM SPÓŁDZIELCZOŚCI MLECZARSKIEJ

22 lutego 2018 Marta 0 Comment

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nową stronę internetową XVI edycji Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, największego wydarzenia branży mleczarskiej zarówno w Polsce, jak i Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 26-28 września w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.

 

Forum Spółdzielczości Mleczarskiej to świetna okazja do wymiany poglądów i doświadczeń związanych z branżą mleczarską. Z roku na rok konferencja gromadzi coraz większą liczbę wybitnych gości – reprezentantów ministerstw, administracji rządowych i ambasad,  ekspertów oraz przedstawicieli przedsiębiorstw i firm z branży mleczarskiej.

 

Stale dążymy do spełniania Państwa oczekiwań, dlatego stworzyliśmy nowoczesny portal, który będzie stanowić źródło najważniejszych i aktualnych informacji dotyczących konferencji. W chwili obecnej na stronie internetowej mogą Państwo znaleźć informacje m.in. na temat miejsca konferencji, prelegentów, partnerów czy ramowego programu FSM. Znajdą Państwo również wypowiedzi znamienitych gości, jak również Organizatora Forum Spółdzielczości Mleczarskiej – pani Agnieszki Maliszewskiej.

 

Wkrótce będą pojawiać się kolejne informacje dotyczące tematów poruszanych podczas konferencji, paneli dyskusyjnych, jak również aktualne informacje o prelegentach, sponsorach i partnerach. Dla Państwa wygody zamieszczone zostały relacje z poprzednich edycji FSM oraz fotorelacja z XV jubileuszowej edycji Forum. Dodatkowo zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na serwisach internetowych, tj. facebook, twitter i youtube.

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji, uczestnictwa i partnerstwa podczas XVI Forum Spółdzielczości Mleczarskiej. Jest to znakomita okazja do spotkania z najważniejszymi osobami związanymi z funkcjonowaniem całego sektora mleczarskiego w Polsce, Europie i na świecie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo formularz rejestracyjny, który należy wypełnić i odesłać na adres biuro@forum-mleczarskie.org. Gorąco zapraszamy do kontaktu.