Supravis group

Supravis_group

Supravis Group S.A. to obecnie jeden z największych polskich producentów barierowych opakowań foliowych do żywności, artykułów medycznych i produktów technicznych.

Firma funkcjonuje na rynku od 1985 roku. Przedsiębiorstwo jako jedno z nielicznych oferuje kompleksowy asortyment barierowych i wysokobarierowych opakowań z folii giętkich i sztywnych.

Połowa naszej sprzedaży jest eksportowana do ponad 50 krajów na całym świecie.

W naszej ofercie znajdują się współwytłaczane folie i laminaty o różnorodnej strukturze, materiały termokurczliwe (worki, folie, rękawy), szeroka gama osłonek oraz worki do pakowania próżniowego.

W skład grupy Supravis wchodzą dwa podmioty zajmujące się produkcją i dystrybucją opakowań z tworzyw sztucznych: Supravis Group S.A. oraz Flexpol Sp. z o.o.

Razem zatrudniamy ponad 500 pracowników z czego Supravis Group S.A. 270 osób. Grupa Supravis to obecnie wiodący podmiot gospodarczy na rynku materiałów opakowaniowych z tworzyw sztucznych w Europie.

W Bydgoszczy, na terenie siedziby firmy, na powierzchni ponad 13 hektarów, zlokalizowane są hale produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 19,5 tys. m2, w których działa kilkadziesiąt niezależnych, wysoce zautomatyzowanych linii i urządzeń produkcyjnych. Nasze zdolności produkcyjne to ponad 15000 ton na rok.

Dzięki znaczącym inwestycjom w nowoczesne urządzenia produkcyjne firma stale zwiększa skalę działalności, podnosi jakość oraz systematycznie rozbudowuje asortyment oferowanych produktów.

W latach 2012-2018 wartość inwestycji w rzeczowe aktywa trwałe sięgnie ponad 60 mln EUR.