Cały bank dla Ciebie

Grupa Crédit Agricole jest jedną z największych grup bankowych w Europie. Jest liderem bankowości uniwersalnej, numerem jeden w zarządzaniu aktywami i największym bankiem-ubezpieczycielem. Jest również największym na świecie emitentem obligacji ekologicznych oraz jedną z wiodących instytucji oferujących finansowanie projektów inwestycyjnych.

Korzystając z własnego modelu bankowości zorientowanej na klienta, obsługujemy ponad 50 mln klientów w 52 krajach na całym świecie w takich obszarach, jak: daily banking, kredyty, płatności czy consumer finance. Jesteśmy też ekspertami w obszarze bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej.

Nasze relacje z klientami korporacyjnymi w Polsce budujemy od 30 lat. Początkowo jako oddział Crédit Agricole Corporate and Investment Bank, a od 2013 r. pod szyldem Credit Agricole Bank Polska. Obecnie obsługujemy ponad tysiąc firm z takich branż jak: rolnictwo i produkcja żywności, telekomunikacja i media, produkcja i dystrybucja energii, nieruchomości, meble i obróbka drewna, opieka zdrowotna i farmaceutyki, transport, motoryzacja, produkcja przemysłowa i wiele innych.

Jesteśmy bankiem rozpoznawalnym na rynku za szybkość, elastyczność i przewidywalność. Uważnie słuchamy naszych klientów i dostarczamy im najlepszych rozwiązań, jakich potrzebują. Każdego dnia oferujemy nasze doświadczenie i wiedzę z zakresu finansowania handlu, transakcji na rynku finansowym, finansowania strukturyzowanego czy kredytowania. Świadczymy również unikalne na polskim rynku usługi bankowości osobistej dla przedsiębiorców i ich rodzin.

Natomiast dzięki synergii z innymi spółkami Grupy Crédit Agricole w Polsce, oprócz usług bankowych możemy oferować naszym klientom także światowej klasy rozwiązań z zakresu leasingu i faktoringu, ubezpieczeń i zarządzania aktywami.

W Polsce widzimy ogromny potencjał, dlatego chcemy tu umacniać swoją pozycję i nadal dynamicznie się rozwijać. Jesteśmy przekonani, że filozofia naszej Grupy – Cały Bank dla Ciebie – odpowiada na aspiracje i potrzeby polskich konsumentów i przedsiębiorstw.