Programmed for your success

CSB-System jest znanym specjalistą IT w przemyśle spożywczym i handlu. Oferując oprogramowanie, sprzęt, serwis i usługi konsultingowe od 40 lat, stajemy się partnerem innowacji dla naszych klientów i dbamy o ich dobrą pozycję rynkową.

CSB-System jest sercem naszego portfolio. Rozwiązanie kompleksowe obsługuje wszystkie obszary w łańcuchu tworzenia wartości – od producenta do konsumenta i od maszyny do controllingu. W standardzie realizuje wszystkie procesy przedsiębiorstwa. Modułowa budowa tego rozwiązania pozwala naszym klientom na elastyczne wdrażanie w kolejnych etapach nowych funkcjonalności wtedy, kiedy uznają to za stosowne. Ponadto CSB-System można szybko i bezpiecznie aktualizować i łatwo integrować nowości techniczne lub inne według ustawowych wymagań. CSB-System oferowany jest dla przedsiębiorstwa każdej wielkości. Mniejsze zakłady z powodzeniem posługują się CSB BASIC ERP, duże przedsiębiorstwa używają rozwiązania kompleksowego, podczas gdy koncerny i grupy przedsiębiorstw sterują swoimi zakładami za pomocą CSB FACTORY ERP. Już dziś CSB-System tworzy bazę dla Smart Factory jutra, gdyż jest właściwie przygotowany do dalszej integracji, automatyzacji i samosterowania w zakładach.

Na całym świecie oferujemy naszym klientom wszystkie usługi, jakich potrzebują do efektywnego zastosowania oprogramowania branżowego, od jednego dostawcy: oprogramowanie do zarządzania & planowania, oprogramowanie do sterowania procesami, oprogramowanie dla obszarów produkcji, przemysłową analizę obrazu w postaci CSB Vision, rozwiązania automatyki jak również doradztwo biznesowe i serwis. Oferując oprogramowanie, sprzęt, serwis i doradztwo biznesowe w jednym, optymalizujemy procesy biznesowe naszych klientów, a przy pomocy rozwiązania kompleksowego CSB pozwalamy uzyskać przewagę konkurencyjną.

Od 1977 realizujemy i serwisujemy na całym świecie projekty dla przedsiębiorstw każdej wielkości na miejscu przy udziale międzynarodowych fachowców. W ramach ponad 1.200 wdrożeń w ciągu tych 40 lat zbudowaliśmy pakiet optymalizacji procesów do zastosowania w krajach na całym świecie.

Nasze oprogramowanie powstaje w Niemczech przy udziale wysokiej klasy specjalistów. Zbudowaliśmy techniczną bazę dla bezproblemowego późniejszego dopasowania i rozbudowywania naszego CSB-System. Sukcesy naszych klientów świadczą o wartości naszych rozwiązań.